Jump to content

Troškovnik građevinskih radova


Tommy1985

Preporučene objave

Poštovani,
 
planiram se prijaviti na Javni poziv za energetsku obnovu obiteljskih kuća. Kuću koju posjedujem potrebna  je hitna renovacija (promjena krova, stropa, stolarije i fasade). U potrazi sam za kvalitetnom građevinskom firmom koji će taj posao obavljati. Prije nego što se krene u ozbiljan zahvat potrebno je napraviti troškovnik na temelju javnog poziva i energetskog certifikata. Zanima me koliko bi koštao takav jedan troškovnik ako uzmemo u obzir da kuća ima oko 180 m2 stambenog prostora? Može li se prije samog troškovnika zatražiti od izvođača da izradi tender troškovnik pomoću kojega bi se već vidjela ukupna cijena koja je potrebna za izvođenje radova? Malo me posavjetujte, jer planiram kontaktirati nekoliko izvođača, a koliko sam se informirao cijena troškovnika kreće se oko 2000 kn, stoga bi mi bilo neisplativo angažirati više izvođača da naprave troškovnik,a cijena im nije baš mala.
 
 
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija