Jump to content

Bijeg s mjesta nesrece


Askapraaka

Preporučene objave

Imao sam prometnu nesrecu. Bio sam pijan i prilikom izlijetanja s ceste, udario sam u dva znaka. Samnom je bila suvozacica ciji sam auto vozio. S njom sam dogovorio odstetu za auto i sve sam platio. Problem je to sto je netko pozvao policiju, i ja u panici sam pobjegao s mjesta nesrece da ne napusem. Iduci dan sam dao iskaz. Policajci mi nisu dali puhati, ali ja sam rekao da nista nisam pio, da mi je nekakva zivotinja izletjela pa da sam zato imao prometnu nezgosu. Vozacica je samo natucena malo bila, ali je otisla na hitnu. Interesira me kakvu kaznu mogu ocekivati, posljedice koje me ocekuju, i dali se moze naknadno policijski zapisnik promjeniti? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pitao sam policiju kolika bi kazna mogla biti, oni su mi rekli da oko 12500kn i 3mj bez vozacke. To mi se cini nekako malo bez vozacke posto pise da oko 12 mj mi se oduzima po zakonu. A koliko bi odpilike bodova dobio? Posto sad imam 5 bodova... 

Ma mislio sam na taj iskaz, da suputnica nesto drugo kaze u moju korist, posto je ona rekla da se jako slabo sjeca svega. Barem za te ozljede lake koje je dobila da se za to nekako drugacije dogovorimo. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Askapraaka je napisao:

Pitao sam policiju kolika bi kazna mogla biti, oni su mi rekli da oko 12500kn i 3mj bez vozacke. To mi se cini nekako malo bez vozacke posto pise da oko 12 mj mi se oduzima po zakonu. A koliko bi odpilike bodova dobio? Posto sad imam 5 bodova... 

Ma mislio sam na taj iskaz, da suputnica nesto drugo kaze u moju korist, posto je ona rekla da se jako slabo sjeca svega. Barem za te ozljede lake koje je dobila da se za to nekako drugacije dogovorimo. 

6 u skupljen slučaju i 3 u jeftinijem i možda još koji ovisno o osnovnom prometnom prekršaju.

Nju nitko ništa ne pita,ili je bilo ozljeda ili nije a o tome ne odlučuje ona.

uređeno: od sivko
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , sivko je napisao:

6 u skupljen slučaju i 3 u jeftinijem i možda još koji ovisno o osnovnom prometnom prekršaju.

Nju nitko ništa ne pita,ili je bilo ozljeda ili nije a o tome ne odlučuje ona.

Puno hvala! 

A na kaznene bodove dal se moze zaliti? 

Mislim kad cemo ici na sud, dal sud moze smanjiti negativne bodove? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija