Jump to content

prometna nesreća


anonimno

Preporučene objave

niš ja ne zaj....... tak se dogodilo. bio sam mrtav pijan i zanjelo me u tu ogradu. ak ne vjeruješ pogledaj je kod petrove crkve. i dan danas su tragovi kočenja po travi. ja sam čekal 15 min niš se nije dogodilo a šteta je bila manja pa sam odpeljal auto doma. kasnije sam se pješke vrati da vidim jel policija došla i naravno je, jer je netko od susjeda ih zvao. policajac me je legitimirao i odvezo me doma di je vidio auto u dvorištu razbijen. naje... sam ko žuti. ekipa mi veli da cu dobit globu 6000 kn zbog izazivanja nesreće, bjega s mjesta, vožnju pod utjecajem alkohola, vožnju poslje 23 h(mladi vozač) i oduzimanje vozačke na god dana. krasno kaj ne?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

što pokušavate? da netko suosjeća s vama ili da vam se divi što ste se zabili u ogradu pored petrove crkve? vi očito ne birate ni mjesto. vaše ponašanje nije za hvaljenje, a ne vidim da išta drugo pokušavate. čak se niti ne kajete. ne ide vam u prilog to što ste otišli s mjesta nezgode, bez obzira što niste nikog lupili (mislim na klasičnu prometu sa dva automobila), bili ste dužni o tome obavijestiti pp. sad ste si i to natovarili pored još par prekršaja. suci na to ne gledaju blagonaklono. ekipa vas je dobro zaplašila i nadam se da ćete ubuduće pametnije. jedino ćete se "lupanjem po novčaniku" opametiti. pozdrav. no, krasno. :-D:-D:-D:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

gledajte ja se ne bahitim, niti ništa. napokon me je lupilo u glavu da je fakat glupo vozit pod cugom.. ja sad kad je sve to prošlo stvarno uviđam da sam napravio katastrofu. Zahvaljujem Bogu da nisam nekog udario ili ozlijedio ili nedaj Bože ubio. Ali svako zlo za neko dobro, ovo mi je najbolja škola i više nikoga neću nigdje voziti dok sam pod cugom. Glupo je da sam to shvatio tek nakon ovog incidenta ali šta je tu je. sad cu odgovarat za posljedice drugo nemam kaj. jedino mi se ne sviđa što me se optužuje za bijeg s mjesta nesreće. to i je istina, ali opet mi ide u prilog to što sam se pješice vratio na mjesto nesreće i dao dokumente. Policija me legitimirala i otišla u moje dvorište gdje su mi slikali auto. Da se nisam vratio uvjeren sam da me nebi niti našli. ali opet mogu tvrditi da sam u međuvremenu doma cugo (30 minuta ih nije bilo) . Ak mi to se imalo prizna onda mi se možda čak i sud spusti da sam bio pod alkoholom za vrijeme nesreće do 2 promila. Ja se ne kužim ekipa u sve te sudske rupe, pa vas molim da mi kažete kako da postupim najpametnije i kolika ce mi poprilici biti globa (nisam bio kažnjavan) i koliko necu imat vozačku? Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

o.k zahvaljujem. samo mi recite dal mogu na sud donijeti papire kako mi je mama završila u bolinici prije par dana... da igram na kartu sućuti? i još me zanima da kad mi odrede globu mogu li se žaliti ili tražiti ublaženje pošto sam nezaposlen, student, tražiti na plaćanje rate ili neš slično. Znam da ce to bit cifra od koje boli glava

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija