Jump to content

Ugovor o zakupu i otkaz istog


zlolic2

Preporučene objave

Naime, u kolovozu smo potpisali ugovor o zakupu poslovnog prostora u svrhu usluga aparatima(d.o.o.) prilikom potpisivanja zakupodavac se predstavlja da je ona vlasnik prostora (fizicka osoba)i sastavlja ugovor o zakupu na minimalno 6 mjeseci i 30 dana otkaznog roka. Uplatila sam u iznosu 2 rate polog i ratu zakupa. Kada sam u prostor stavila aparat shvatila sam da struja nije dovoljno jaka, odnosno da poslovni prostor nema ni struje za danasnji standard koji se smatra 4,6 kw nego 2,2kw. Javljam zakupodavcu i zatrazim da preda zahtjev o povecanju struje, jer nemam osigurana sva sredstva za rad radi kojeg sam i zakupila prostor. Te se usmeno tada dogovorimo da pola placa ona do standarda a drugi razred ja jel meni treba za razred vise radi stroja. Dolazi ponuda hep-a, zakupodavac odbija platiti svoj dio, te tada saznajem da ona nije vlasnik prostora, nego njen muz po z.k.izvatku, te da je uknjizena na zalozno pravo i RH, te doticni ima također i porezni dug, a ona odbija potpisati aneks ugovora gdje bi se usmeni dogovor stavio na papir. Prisiljena sam dati otkaz ugovora o zakupu niti mjesec dana od potpisivanja istog, zbog nemogucnosti rada u tom prostoru. Sto ugovor o raskidu treba sadrzavati, te kako vratiti polog koji oni tvrde meni nisu duzni vratiti.

Hvala na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija