Jump to content

Napad osobe suzavcem


Nepopravljivi Nasilnik

Preporučene objave

Dobar dan. Dok sam bio na moru, htio sam u jednoj trafici kupit cigare. Tip koji radi u kiosku mi je odbio prodat, da nema struje i da ne smije prodavat jer nemože izdat račun.
Ja mu rekao malo drskije da mi proda svejedno cigare i neka ih  kuca kasnije i zadrži si kusur. -Ovaj neće.
Ja sam bio pijan i drogiran (rakija, trava, metamfetamin, gljive) i nije mi se dalo tu previše raspravljat. Potegao sam ga suzavcem u oči, ovaj je pao na pod, 
ja sam ušao u trafiku (sa maskom radi korone na licu), samoposlužio se  (2 kutije crvenog marlbora) i ostavio mu 100 kn na pultu, sjeo na motor i udaljio se.
-policija me nikad nije našla. Očito im se neda s time gnjaviti budući da oštećeni nema ozljede niti je šta ukradeno. Nisam čak ni prijetio. Samo sam ga riješio ko komarca sprejem.

Sad me zanima, koliko bi nagrabusio da sam uhvaćen, odnosno za koja krivična djela bi me se teretilo?
-Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A teško da bi prošao čl.230-razbojništvo kad je ostavljen novac za te cigarete (plaćeno je), odnosno nije ništa ukradeno i trafika prodaje te artikle niti je korišteno opasno oružje i držao sam gubicu pod kontrolom (nema prijetnji). -Nema elemenata imovinske koristi.

Ovo je čisti čl. 323. -Nasilničko ponašanje. I tu je institut beznačajnog djela vidim. Eventualno neki prekršaj JRM ovo ono uz to.... i uvjeren sam da je policiji ovaj zločin na top 10 listi prioriteta za rješit.
Živjelo samoposluživanje! (šalim se samo, to se desilo tad i tko zna više kad).

pozdrav i hvala lijepa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija