Jump to content

Nezaposlena majka blizanaca-mjesecna naknada


bebe

Preporučene objave

  • 3 tjedna kasnije...

S obzirom na situaciju na sto imam pravo? Znam da se ima pravo na rodiljnu naknadu ako se je na burzi 12mj, sto ja nisam i cini mi se da se treba biti u radnom odnosu 3 mj ili tako nesto, pa se prijaviti (tu nisam nasla koliko dugo bi se trebalo biti prijavljeno, s burze smo dobili info da nije odredeno) da bi se ostvarila ta mj. naknada, ali je meni to malo cudno, jer tako bi svatko nezaposlen mogao dobiti naknadu. Mislim, svatko si u toku trudnoce moze srediti prijavu na 3 mj, pa se prijaviti na burzu.

Sad, culi smo za cure kojima je to proslo, ali smo culi i za curu kojoj nije. Posto mi zbilja nemamo love da nekome placamo da me prijavi, ako kasnije to ne urodi plodom, zanima me koje su nam realne mogucnosti da ostvarimo nesto od toga.

Postoji li sta? Jer zbilja ne znam kako isfinancirati blizance od 2000kn, rezije i sve... Ja cu se potruditi da rijesim faks(izvanredan student), tako da cu se kasnije zaposliti, ali taj pocetak nam je prilicno frkovit...

Ne znam koga da pitam i sta da radimo, a vremena je sve manje...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija