Jump to content

VOŽNJA BEZ DOZVOLE I IZAZIVANJE PROMETNE NESREĆE


ivek0410

Preporučene objave

Pozdrav imam par pitanja

znaci prije 2 mjeseca sam napunio 18 i odmah sam polozio za B kategoriju,ali u 7. mj sam imao prometnu znaci sa 17.godina sa elektricnim motoricem...bio sam kod prijatelja na moru i njegovi roditeji su rekli da za to ne treba vozacka dozvola,ja sam se vracao sa plaze s prijateljem i ja sam vozio i on je meni rekao da skrenem lijevo(u jednosmjernu) sto ja nisam znao jer sam tamo bio 1.put,a on je svjesno znao sto govori i nije me obavjestio...iz druge jednosmjerne mi je izletio biciklist i ja sam ga udario...kako se mogu izvuc na sudu zbog negativnih bodova jer i za jednu i drugu stvar nisam znao,a koliko sam vidio dobio bih 10 negativnih bodova i ne znam dal mi je to oduzimanje vozacke dozvole jer stvarno nisam ja kriv...hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

to što vi niste znali nema apsolutno nikakve veze, jednako kao i ovo što vam je govorio prijatelj da skrenete u jednosmjernu u suprotnom smjeru.

ni policiju, ni sud, ni nikog drugog takve stvari ne zanimaju. vi ste bili vozač i počinili ste prekršaje.

iz vašeg posta ne vidim jeste li prigovarali na nalog od policije koji ste vrlo vjerojatno dobili nakon nesreće s biciklistom.

u svakom slučaju bez obzira na to prigovarali vi na nalog ili ne, situacija za vas nije dobra i u pravu ste s 10 negativnih bodova.

ono što će neminovno uslijediti (ako je nalog postao pravomoćan ili ako vas sud osudi) je upis ovih 10 bodova, a s obzirom na to da ste mladi vozač i da ste skupili više od 9 bodova nadležna policijska postaja će ukinuti vozačku dozvolu, a nakon 2 godine se možete ponovno upisati u autoškolu.

iako malo grubo zvuči, šanse su vam ravne nuli ako vas je policija teretila za oba prekršaja (vožnja bez položenog ispita + vožnja u suprotnom smjeru)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Iustitia_ZD je napisao:

to što vi niste znali nema apsolutno nikakve veze, jednako kao i ovo što vam je govorio prijatelj da skrenete u jednosmjernu u suprotnom smjeru.

ni policiju, ni sud, ni nikog drugog takve stvari ne zanimaju. vi ste bili vozač i počinili ste prekršaje.

iz vašeg posta ne vidim jeste li prigovarali na nalog od policije koji ste vrlo vjerojatno dobili nakon nesreće s biciklistom.

u svakom slučaju bez obzira na to prigovarali vi na nalog ili ne, situacija za vas nije dobra i u pravu ste s 10 negativnih bodova.

ono što će neminovno uslijediti (ako je nalog postao pravomoćan ili ako vas sud osudi) je upis ovih 10 bodova, a s obzirom na to da ste mladi vozač i da ste skupili više od 9 bodova nadležna policijska postaja će ukinuti vozačku dozvolu, a nakon 2 godine se možete ponovno upisati u autoškolu.

iako malo grubo zvuči, šanse su vam ravne nuli ako vas je policija teretila za oba prekršaja (vožnja bez položenog ispita + vožnja u suprotnom smjeru)

*ispravak isao sam u dobrom smjeru a ja sam mislio da sam isao u krivom jer sam tamo bio prvi put i kao svjedoka imam suvozaca,jel se ja mogu zalit na tu pogresku

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija