Jump to content

Pravna pomoc potrebna / preporuka za odvjetnika


KresimirK7

Preporučene objave

Postovanje,

U zadnjih 2 mjeseca mi je Rijeka Plus i njihova odvjetnicka kuca zapljenila oko 3000kn za 7 neplacenih parkirnih kazni (80kn po kazni / dnevne kazne) iz 2016/2017. Posto sam godinama placao kao pravna osoba 500kn mjesecni parking, iako i zivim i imam firmu pored parkinga, znalo se ponekad desiti da ili knjigovodstvo zakasni platiti ili ja osobno. Ali je to uvijek bili rijeseno nakon ili telefonskog razgovora ili posjeta u njihovoj poslovnici, nisu mi nikad takva zakasnjenja naplatili.

Nisam bio svjestan nikakvih neplacenih kazni, niti sam bio obavijesten o njima, dok mi nisu poceli raditi zapljene sa racuna firme. Lista zapljena:

15.10.2020. 1862,52kn Rijeka Plus

15.12.2020. 70kn Rijeka Plus

15.12.2020. 1083,37kn Odvjetnicka kuca

15.12.2020. 709,15kn Rijeka Plus

15.12.2020. 18,17kn Rijeka Plus

Ja sam se sredinom godine i preselio i vise ne koristim Rijeka Plus. Mislio sam da sam se konacno rijesio tih 500kn mjesecnog parkinga i onda me oderu. Tako da bih zamolio nekog da mi ili preporuci nekog odvjetnika ili da mi da bilo kakav savjet. Da li ja uopce mogu ista napraviti po tom pitanju?

Zahvaljujem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija