Jump to content

ovrha na umrlu osobu


ciovo1

Preporučene objave

poštovanje

imam pitanje,naime danas sam saznala da postoji ovrha ,a koja je vraćena pošiljatelju jer je osoba na koju se odnosi umrla prije 5 godina

Pošto sam nasljednik  pošiljatelj traži da platim sve nastale troškove pokojne majke iako 

nikada nisam dobila  nikakav račun na kojem se temelji ovrha,nikakvo rješenje o plaćanju istog,nikakvu opomenu

Napominjem da na adresi koja je navedena ,tj.umrla osoba ne živi nitko,pa ako su nešto slali nije imao tko primiti Radi de o komunalnoj naknadi 17,18,19,god.

što mi je činiti?

Pošiljatelj je rekao da će mi e-mailom poslati riješenje o plaćanju,riješenje o ovrsi i da mogu platiti u ratama

moram li platiti i kome se mogu žaliti ako ne želim platiti

hvala

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, ciovo1 je napisao:

glasilo je na mrtvu osobu i nisu mogli uručiti te se vratilo pošiljatelju,koji me danas zove jer je mene našao po zemljišnim knjigama kao nasljednika iako se još sve vodi na pokojne (majku i oca)

 da mi to priopći

lp

 

Zapravo ne znam jer nisam vidila, gospodja ce mi poslat ovrhu na mail da pročitam, kaze da im se vratilo jer je osoba umrla

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija