Jump to content

Podjela bračne stečevine. Postotak suvlasništva i pravo i obveze suvlasnika


butterfly 1

Preporučene objave

Poštovani 

Molim pomoć ili savjet 

Naime,rastava braka između mene i bivše supruge je službeno 01.mjesec 2015 godine. Zajednička imovina je utvrđena...31/34 je moj dio a njen 3/34.

Ja sam imao kredit za stan koji sam plaćao sam do 2018 godine a onda otplatio sav preostali iznos. Bivša je do 2018 godine plaćala samo nužne režije a onda stala sa plaćanjem. Napominjem da ona i sin stanuju u istom stanu te si uzimaju za pravo koristiti cijeli stan i psihički me uništavati. Sudu još nije dovoljno da izvrši presudu jer se dotična žali na sve...prvostepeni sud..prvi županijski sud..drugi županijski sud..sada i na vrhovni sud...

Zanima me što da radim i imam li pravo tražiti naknadu za sve troškove koje sam podmirivao i da li imam pravo tražiti naknadu za stanovanje od dana presude rastave braka 

Molim vas pomozite mi da shvatim zakon ove države 

Unaprijed zahvalan 

Blackbeautifulbuterfly 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala Vam na interesu 

Naime..13.02 je bilo ročište i sutkinja je rekla da je tu sve jasno i da može donijeti odluku i da brojke govore sve...ali je bivša tražila još mjesec dana da razmisli...sutkinja je odobrila..njena odvjetnica je dala odgovor da želi sve troškove svesti na nulu ali konačno će reći što dalje dok dobiju riješenje vrhovnog suda..koje i ja čekam od 6 mjeseca 2019 godine...

Ne znam što napraviti i što to vrhovni sud može donijeti u njenu korist osim ako uzmu u obzir da bivša nije otplatila svoj udio...znači da će dobiti još manje..

U stanu ne boravi nešto više od godinu dana..navodno kupila novi stan..ali svako malo dolazi samo kako bi možda ja reagirao pa da me opet stavi u zatvor...jer sam to doživio a na osnovi toga što sam policiji rekao da joj ne branim ulazak ali da ne nosi stvari koje nisu njene...na to su policajci uletjeli u stan i vezali me i u kućnim papučama..krakoj majici i kratkim hlačama odveli u zatvor tri dana bez dozvole na kontakt sa odvjetnikom ili bilo kim drugim...uslijed svega toga sam otišao u drugu državu kako bi izbjegao nemile kontakte...

Uglavnom...očajan sam i van sebe 

Unaprijed zahvalan na interesu 

Pozdrav 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija