Jump to content

odvjetnik za štete


zvrka

Preporučene objave

ja samo pitam u njegovo ime i može se reći da sam proučila dio njegove dokumentacije i dosta je čvrsta. uostalom, ne želim razglabati o tome nego samo želim ime. usput, radi se o propustu poslodavca, znam da će se namučiti da se to i dokaže.........ali čovjek ne odustaje. stoga please........the name is ? :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mislim da to i baš nije neka klasika. vrlo je malo slučajeva, barem koj dobiju publicitet, takve tematike, odnosno da se zanjih zna. čovjek traži ime i prezime, ako je to moguće, jer baš i ne bi to prepustio studentu. čast studentu, ali.......... ne kažem da to ne rade manje više svi odvjetnici, ali njemu treba netko tko je to već na neki način imao u svoj praksi zastupanja ili nešto tomu slično, a ne da se netko uči. :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Vjeruj, ne treba ti posebno znanje. Sve ti ovisi o tome sto ce reci vjestak. Postupak prije i nakon vjestacenja je apsolutno isti kao i kod svih ostalih steta. Ja (moj ured) sam imao iskustva u razlicitim vrstama steta: tuzenje novina, bolnica, poslodavaca... i sve ti je to isto. Jos je najveci preoblem VPS, ostalo je klasika

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija