Jump to content

prekršaj od 500kn


anonimno

Preporučene objave

POzdrav, dobio sam rješenje o prekršaju i kaznu od 500 kn i 1 bod, bili trebalo pisati prigovor i u slučaju zakazivanje sudske rasprave bili kao okrivljenik imao dodatne troškove i kako bise rasprava izvela s obzirom daje prekršaj napravljen u Senju a stanujem u Splitu ? (kažu dasam snimljen multanovom ali nisam zaustavljen niti ima ikakve fotografije).Stalno sam zaposlen i imam redovire prihode,dakle nemogu se vadit kao nemam odakle platiti. hvala Gospodo pravnici ! :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

možete uložiti prigovor i u tom slučaju provest će se redovan prekršajni postupak, a to znači zakazivanje glavne rasprave, a što rezultira dodatnim troškovima. u slučajevima gdje stranka prebiva izvan područja nadležnosti suda, konkretno izvan splita, može se zatražiti zamolbeno saslušanje pred sudom na čijem području imate prebivalište, tj. pred prekršajnim sudom u senju. sve ovisi o sucu. moj savjet je da platite ili ne ulažete prigovor već da pričekate pravomoćnost i izvršnost, te ćete bili pozvani na sud radi izvršenja kazne, tj. bit će vam pružena mogućnost da izrečenu novčanu kaznu odradite radom za opće dobro na slobodi (a taj rad u praksi ne funkcionira i vaš će predmet dočekati zastaru). a troškove niste dobili. eto. pozdrav. :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa vjerovatno je za pretpostaviti daće kod rasprave na sudu biti nekakvih dodatnih troškova,suočenje sa policajcem ,a ako je sud van mjesta boravka onda i put,onda se može zaključit da je za kazne do 500kn bolječekat pa što bude, a iskustvo mi govori da sudovi uvijek u pravili oderu vozaće koliko god mogu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija