Jump to content

Ovrha računa u Njemačkoj


davorkak

Preporučene objave

Pozdrav, situacija je sljedeća. Otac i ja potpisali smo sudsku nagodbu sa gospođom prema kojoj smo joj mi obavezni sagraditi kat( kao naknadu duga) a ona nama isplatiti još nešto eura odmah  nakon gradnje. Mi smo sagradili kat i sad nju čekamo već dvije i pol godine da ona isplati novce. Sad je meni prekipjelo i tražila bi ovrhu. Zanima me može li se tražiti ovrha s obzirom da gospođa ima njemački račun na koji prima mirovinu, kakav je postupak i za koliko vremena nastupa zastara tog duga, koji je potpisan i priznat na sudu. Nadam se da smo iznijela sve činjenice i da će mi netko moći pomoći 😃

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 11 minuta, davorkak je napisao:

Super, znači mogu. To mi je iskreno zadnja opcija, nadam se da će se sve kulturno riješiti.

Pošaljite joj opomenu pred ovrhu, ali ne spominjite automobil da ne bi prenijela vlasništvo.

Prije 12 minuta, davorkak je napisao:

Možete li mi još reći nakon koliko nastupa zastara duga ustanovljenog u toj sudskoj nagodbi?

10. godina od pravomoćnosti isprave.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija