Jump to content

Multanova-bez zaustavljanja


anonimno

Preporučene objave

Dobio sam od policije zathev za dostavom podataka tko je vozio moj automobil kada je snimljeno prekoračenje od brzine od 33 km/h (smanjeno na 23)! Tom prilikom me nitko nije zaustavio!

Pročitao sam sve postove o multanovi ali mi iz proturječnih odgovora nije razvidno mogu li se žaliti i uspjeti izvući!? :-(:-?

Molio bih jasan savjet! Ljudi pomagajte!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

kužim, govoriš iz osobnog iskustva?

Čini mi se da je ipak najbolje dati svoje podatke pa pričekati rješenje o kazni i dokaze! Što mislite?

 

" Rekao sam da ja nikada ne lažem, nego samo povremeno ne govorim istinu, što je puno pristojnije."

 

rekao je jedan nas vrli ministar, pa prema tome nemoj lagati... ;)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Koji su ovo glupi argumeni: "nemojte lagati, nije lijepo"... Pa nije lijepo ni od policajaca da se sakriju iza grma pa vrebaju ko neki voajeri. Napiši da je vozio netko drugi iz obitelji ili još bolje ako je neki stranac. Ako napišeš da si ti onda si uglavnom u startu već nadrapao: priznao si i to je to.

Ovaj forum je pun murjaka i njihovih kompanjona koji vam daju savjete: "sve lijepo priznajte, tako je najbolje". Ako je netko počinio prekršaj onda je to potrebno utvrditi, a ne da ti signe prijava nakon par mjeseci. Ako negdje vani počinite prekršaj onda će vas zaustaviti, a izgleda da samo mi pokušavamo omogućiti policiji da ne radi svoj posao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija