Jump to content

Drugostupanjsko rješenje DA ili NE?


anonimno

Preporučene objave

U svakom slučaju pošalji žalbu, pazi rok ti je 15 dana od kada si primio prvostupanjsko rješenje.Pre malo si dao podataka, tj da li se liječiš kontinuirano, ratni put-kako je napisan, da li imaš bolničko liječenje ( baš ležanje ) jer sada teško prolaze dnevne bolnice s obzirom na veliki broj zahtjeva.Ukoliko zadovoljavaš sve odvoji j kojih 500,oo kuna da ti pravnik ( koji ima iskustva sa time )sastavi žalbu u kojoj bi bilo poželjno da navede da si spreman podvrgnuti se vještačenju u Referentnom centru KB Dubrava.teško je ovako reći jer u nalazu i mišljenju 1.stupanjskog tijela trebali bi stajati i razlozi zbog kojih si ocjenjen sa manje od 20%

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zelenaberetka je napisao:

, da li imaš bolničko liječenje ( baš ležanje ) jer sada teško prolaze dnevne bolnice s obzirom na veliki broj zahtjeva.

 

Bolničko ležanje i dnevna bolnica to ti je potpuno jednako pravno gledajući.

 

I jedno i drugo imaju potpuno istu snagu nakomisijama, jednako se broje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragi prijatelju kako god okreneš ne mogu se složiti da je to ista stvar.Kako god okreneš ležanje u bolnici je ipak za teže slučajeve i nikako ne može imati istu težinu. Dakako liječnik , odnosno psihijatar je taj koji procjenjuje da li je netko za dnevno ili bolničko liječenje.Budući da sam prošao i jedno i drugo ipak postoje razlike.Različiti su oblici terapije a na bolničkom liječenju si ipak pod nadzorom 24 sata i imaš svog liječnikakoji se bavi tobom.Ipak tu struka odrađuje svoje.I dnevna bolnica je jedan vid liječenja no kada ona ne daje rezultate zna se što slijedi.Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

žalosno je da vještaci odlučuju o bolničkom liječenju pa branitelji čekaju na red kao u hotelskim smještajima.

ja sam i dalje na liječenju i idem na tjedne terapije i redovne kontrole kod psihijatra i mišljenja sam da bi psihijatar trebao odlučivat da li sam za ležanje a ne vještaci i komisije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija