Jump to content

Uplate izuzete od ovrhe? / JSP


Carlsson95

Preporučene objave

Zanima me jel su nagrade i bonusi koje poslodavac uplaćuje u potpunosti izuzeti od ovrhe ili ne? 

Prošle godine u sezoni kada je bio moratorij na ovrhe nagrade i bonusi su mi uplaćeni na regularni tekući račun što bi značilo da bi mi u potpunosti otišlo na ovrhe no poslodavac tvrdi da je sada to izuzeto od ovrha?

 

 

Također me zanima jednostavni stecaj potrošača,  u 11. mjesecu bi trebalo biti 3 godine neprekidne blokade, jel još koji uvjet mora biti ispunjen osim toga i max 20 000kn glavnica? I dal bi mogli obustaviti jednostavni stečaj tj odbiti jer u te 3 godine je uplaćeno vrlo malo tj skoro ništa jer nisam imao nikakva primanja u RH osim nekog povrata poreza sitno, a od imovine nemam ništa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 22. 05. 2021. at 4:24, Carlsson95 je napisao:

jel su nagrade i bonusi koje poslodavac uplaćuje u potpunosti izuzeti od ovrhe ili ne? 

Naknada za prekovremeni rad, bonusi, stimulacije i ostale nagrade su izuzeti od ovrhe do propisanih iznosa do kojih se ne smatraju oporezivim primicima.

Na 22. 05. 2021. at 4:24, Carlsson95 je napisao:

jel još koji uvjet mora biti ispunjen osim toga i max 20 000kn glavnica?

Ne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija