Jump to content

čl 173,st.2


anonimno

Preporučene objave

molim ako mi netko može pomoći.policija je mene i trojicu pretresla i ispod nogu vozača našla vrećicu sa speedom,u poilciji su izvagali 7g.vozač je odmah rekao da je to njegovo i potpisao u policiji,ali je rekao da sam mu ja to prodao.to su potvrdila i ova dvojica koja su bila s nama u autu,zato jer je to bilo moje i ja sam bacio vozaču ispod nogu,pa da mi se osvete to su ispričali na policiji.ja nisam ništa htio potpisivat na policiji,ali sam priznao da sam ja to nabavio.u policiji su mi rekli da će me teretit kao dilera po čl.173.st.2.nisam nikad kažnjavan,idem na faks,imam 22 god.kako se mogu branit na sudu da nisam diler i kakvu kaznu mogu očekivat?hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

.. će me teretit kao dilera po čl.173.st.2....

....kakvu kaznu mogu očekivat?

 

čl. 173.

......

 

(2) Tko neovlašteno proizvodi, prerađuje, prodaje ili nudi na prodaju, ili radi prodaje kupuje, posjeduje ili prenosi, ili posreduje u prodaji ili kuprnji, ili na drugi način neovlašteno stavlja u promet tvari ili propravke koji su propisom proglašeni opojnim drogama,

najmanje tri godine.

 

ako ste sigurni za kvalifikaciju, radi se o vrlo ozbiljnom kaznenom djelu sa visoko zaprijecenom kaznom iz zupanijske nadleznosti..za njega je obavezna obrana..

svako nase daljnje piskaranje ovdje na tu temu i odgovaranje na vasa pitanja je cisto nabadanje i nagadjanje..

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija