Jump to content

Prevara internet stranice


Mrkizo15

Preporučene objave

Premium članarina na stranici  je tromjesečna na 99kn, ali pet mjeseci su mi skidali sa računa 99kn svaki mjesec. Kad sam promijenio bankovnu karticu više nisu mogli skidati i sad traže da podmirim dug, a oni su umjesto tromjesečno skidali mi svaki mjesec, a tamo niti nema živih ljudi nego je sve fejk.

Sam bog nemože poloviti. tko je to, hr stranica, vodi čovjek u Poljskoj, naplaćuje firma u Švicarskoj, a unajmili odvjetnike u Njemačkoj da me gone da platim dug, a oni trebaju meni vratiti ukradeno.

Šta da radim? Neznam ni jesu li uopće unajmili odvjetnike ili je sve fejk, pa ak prođe prođe. Molim pomoć

uređeno: od Borbena7
Osobni podatak
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Prevara internet stranice

Na koje vremensko razdoblje ste imali sklopljenu ugovornu obvezu? Jeste li sukladno Općim uvjetima poslovanja sa njihove stranice zatražili pisanim putem prestanak ugovornog odnosa, odnosno  jeste li dobili potvrdu o raskidu ugovornog odnosa i s obvezom plaćanja e-porukom na adresu e-pošte koju ste im bili naveli?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija