Jump to content

Prijetnja ovrhom i sumnja u vlasništvo duga


prorok

Preporučene objave

Pozdrav. 

krajem prošle godine sam mijenjao teleoperatera. račune sam starom operateru plaćao uvidom u korisnički račun na internetu. kako mi je uvid u neplaćene račune putem tog korisničkog računa onemogućen u trenutku kada izvršeno isključenje s te mreže, ostao je neplaćen zadnji račun. ovdje ću još spomenuti kako sam kod starog operatera s bonova bio prešao na pretplatu bez potpisivanja ugovora, te kako sam pola godine kasnije, kada me prima solvent počela zivkati na telefon svaki dan, na mailu našao taj stari račun. 

prima solvent mi je ovaj tjedan poslala pismo iz priloga. ako dobro čitam, oni u njemu ne tvrde da su vlasnici duga, nego da utjeruju dug za svog klijenta...ako nisu vlasnici duga, mogu li pokretati ovrhe? 

i drugo, s obzirom da sam pronašao stari neplaćeni račun na kojem je poziv na broj drugačiji od ovoga koji prima solvent navodi na uplatnici (dok je broj računa hrvatskog telekoma isti), ako hoću platit dug, da li da platim po originalnoj uplatnici ili ovoj što mi prima solvent šalje? 

IMG_20210810_100332.jpg

uređeno: od Borbena7
Dužina naslova
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Prijetnja ovrhom i sumnja u vlasništvo duga

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija