Jump to content

sudar wolt dostavljača na biciklu i osobnog automobila


tom_goc

Preporučene objave

Poštovani,

sudjelovao sam u prometnoj nesreći u kojoj je biciklist dostavljač za wolt naletio na moj auto i pritom je biciklist teško ozljeđen (prijelom noge) a moj auto je dobrano razbijen od toga.

Policijski zapisnik je u izradi ali vijest na stranici MUPa ukazuje na krivicu bicikliste te vjeurjem da će konačni zapisnik isto ukazati.

Da li imam ikakvu mogućnost naplate za popravak auta od strane firme za koju dostavljač radi li od samo wolta ili nešto treće?

 

Unaprijed zahvaljujem na odogvoru!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da ti wolt plati stetu na autu nema sanse , vjeruj mi , wolt reagira samo za nedolično ponašanje svojih vozača.Nijedan dostavljac nije zaposlenik wolta!!! Radnici imaju svoje partner firme (agregatora) , al budući da si rekao da je bio na biciklu , takvi obično rade za neke Žnj agregatore koji ih ne prijave niti na minimalac , tako da ces stetu tesko naplatiti !

Budi sretan da je sa njime sve ok i da ga nemaš na duši , al biciklisti sta rade na cesti pa to je uzas !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija