Jump to content

Paušalni obrt brze hrane


Karolina 0809

Preporučene objave

Planiram sljedeću godinu otvoriti fast food(prikolica) na moru,znači našla sam mjesto na privatnom parkingu gdje bi smjestila pokretni fast food.Iskustva nemam nikakva.Zanima me koji su uvjeti,od kuda početi,imam trgovačku školu završenu ,da li trebam polagati kakve ispite da bi to uopće mogla otvoriti? Da li je najbolje otvoriti paušalni obrt jer planiram raditi samo sezone? Potpore od HZZO-A vjerojatno nema kod otvaranja paušalnog obrta? Ima li još šta bitno i važno da moram znati?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 13. 09. 2021. at 8:15, Karolina 0809 je napisao:

Planiram sljedeću godinu otvoriti fast food(prikolica) na moru,znači našla sam mjesto na privatnom parkingu gdje bi smjestila pokretni fast food.Iskustva nemam nikakva.Zanima me koji su uvjeti,od kuda početi,imam trgovačku školu završenu ,da li trebam polagati kakve ispite da bi to uopće mogla otvoriti? Da li je najbolje otvoriti paušalni obrt jer planiram raditi samo sezone? Potpore od HZZO-A vjerojatno nema kod otvaranja paušalnog obrta? Ima li još šta bitno i važno da moram znati?

1.morate u HOK-u položiti za pripremazelja jednostavnih jela i slastica ili poslužitelja jela i pića

2,morate vidjeti da li grad u koji želite ići dozvoljava da se tu vrše takve usluge, bez obzira što je privatno vlasništvo

3.možete otvoriti sezonski obrt npr od1.6-31.9  i onda doprinose plaćate samo za taj period

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija