Jump to content

osiguranje - isplata štete prema nagodbi


anonimus25

Preporučene objave

pozdrav svima!

 

imam pitance - imali smo promenu početkom 12/06. pošto nismo mi bili krivi - dobili smo nagodnu od osiguranja. Nagodbu smo potpisali i odnijeli osobno u osiguranje 04.01.

U nagodbi piše da se isplata u roku 15 - 30 dana. Pošto je 04.02. trideseti dan i još k tome nedjelja... kad oni misle isplatiti iznos po nagodbi.

Danas je 02.02. - petak ... a od novaca još ni traga ni glasa.

Da li je to zakonito? nigdje u nagodbi ne piše 30 radnih dana ili neki slični termin... mislim da se ponašaju jako... nemam riječi...

naš auto je popravljen bio već odavno...već tri tjedna stoji kod automehaničara, a mi (naravno) nemamo te novce da platimo popravak... i sad svi čekamo.

A živjeti bez auta je čista koma!!

 

molim pomoć - kako natjerati osiguranje da plati. ako ne plati u roku 30 dana što možemo poduzeti?

hvala!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala puno na odgovoru.

To je sve baš jadno... ako se obično osiguranje ne može držati onoga što napiše i potpiše... kako će onda nešto drugo u državi funkcionirati kako spada. Čisto rasulo!

vidjet ćemo što se može učiniti... nama je trenutno najbitnije da dobimo auto - a bez para nema niti auta... nažalost!

nadam se da će se osiguranje uskoro sjetiti da bi nam trebali platiti...

 

još jednom hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija