Jump to content

bijesna sam do bola


Reality

Preporučene objave

Zna li mi tko reći ako je prošao takvu situaciju, da li moram biti prisutna na raspravi ako tuzim bivseg muza za neplaćanje i povećanje alimentacije ili mogu platiti odvjetnika?

 

Bojim se da se ne bih mogla suzdržati i pokvarenom idiotu ne izgovoriti svasta pred sudom. No nije to moj nivo, ali ipak.......

 

Godinu dana ne pita za dijete nit placa, a sad dijete od njegove nove zene zove na mob MOJE dijete i govori kako je TATA voli i nosi njenu sliku u novčaniku, te da bi je on rado vidio ali ne zna kako bi ona reagirala. A ko mu brani ? Uh j.....Pa sta je ne pita da čuje odgovor.........

 

TUŽIMMMMMMMMMMM DOSTA MI JE I NJEGA I SVIH TAKVIH LICEMJERA.

 

Sad mi je malo lakše kad sam ovo napisala.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U svakom postupku pred sudom Vi mozete opunomociti odvjetnika da nastupa u Vase ime i ne morate biti na rocistima, osim ako Vas sud pozove da date iskaz pa se morate odazvati. Ali i u tom slucaju mozete pricekati ispred sudnice da Vas pozovu da date iskaz pa da ne morate dulje gledati osobu koju ne trpite. Naime, takav ispad bi Vam na sudu odmogao. ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija