Jump to content

Kućanstvo


ivana123456789

Preporučene objave

Pozdrav,

imam pitanje vezano za kućanstvo. Naime, trebam ispuniti obrazac za državnu stipendiju i tamo je jasno navedena definicija "Zajedničko kućanstvo je svaka zajednica osoba, bez obzira na srodstvo, koje zajedno stanuju na istoj adresi prebivališta u stambenom prostoru s jedinstvenim režijskim troškovima, zajedno privređuju i troše ostvarene prihode, te zajedno koriste pokretnine i nekretnine za podmirenje osnovnih životnih potreba.", ali problem je u tome što je sestra prijavljena doma na adresi iako živi i radi u drugom gradu. Roditelji govore kako nju ne trebam staviti na listu kućanstva, a ja sam sasvim sigurna da trebam (ako ima prijavljeno boravište kod nas, a nema nigdje boravište, podrazumijeva se kao član kućanstva prema definiciji). Oni čak naime govore da je odjavljena s kućanstva (ali mislim da je to samo što se tiče režija). Molila bih vas za savjet, ne bih htjela dati netočne/neistinite podatke.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija