Jump to content

Odnos prema radniku


Lara95q

Preporučene objave

Pozdrav,

U firmi nam vlada opći kaos. Uprava je katastrofalna i neozbiljna za jednu firmu koja je na ozbiljnom glasu. Dobila sam opomenu pred otkaz zbog dana bolovanja koje sam najavila to isto jutro kada mi je i bilo loše. Nakon toga sam sljedeći dan provela čisteći kante za smeće što uopće nije u opisu mog posla ni približno te kad se moja voditeljica pohvalila time naš direktor je komentirao nek čiste crnci mali. Stalno se dešava da idem iz popodnevne u jutarnju (zavrsim u 1 navecer na poslu sam u 8). Da ne spomenem neplaćene prekovremene i malverzacije sa godišnjim odmorima. (Napišu da si bio pa ti vrate preko slobodnih dana kao). Trenutno koliko god je posao loš ne mogu si priuštit otkaz a i ne želim im dati to zadovoljstvo. Zanima me dali imam ikakva prava u slučaju da oni meni daju sporazumni otkaz ili se uvjetuju se nečim u slučaju da ga ja odbijem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Lara95q je napisao:

Dobila sam opomenu pred otkaz zbog dana bolovanja koje sam najavila to isto jutro kada mi je i bilo loše.

Kako je točno obrazložena ova Vaša opomena?

prije 1 sat, Lara95q je napisao:

Zanima me dali imam ikakva prava u slučaju da oni meni daju sporazumni otkaz

Sporazumni otkaz bez Vaše suglasnosti nije moguć, ali je zato moguć izvanredni otkaz ugovora o radu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija