Jump to content

Promjena omjera rat-mir


josip0309

Preporučene objave

Poštovanje svima na forumu.

Imam par pitanja sa kojima se borim godinama.

Hrvatski sam branitelj ,dragovoljac,RVI 40% za stalno.

Moj problem je taj što sam 1991 bio redoviti student i kao dragovoljac otišao u ratu 6.mjesecu 1991 (Rakitje) promjenio razne postrojbe 

Prošao cijeli rat i umirovljen kao DVO (nadnarednik) 2006.,radi psihickih problema 

Broj dana u borbenom sektoru  cca 1800 dana

Od 2004 se liječim po psihijatrijskim ustanovama Dubrava cijelo vrijeme ,kad je počelo sa koronom prešao u kbc zagreb (pregledi svakih par mjeseci uredno se stanje pogoršava) zadnja kontrola prije mjesec dana

Komisija mi je u mirovinskom dala opću 100 % u vezi rata ,da bi Ministarstvo branitelja spustilo na opca 50/50 %

Bio na obnovama postupka par puta uvijek je bilo rečeno u mirovinskom da su oni dali koliko su mislili maximalno  i nisu slali dalje na reviziju u Ministarstvo branitelja.

Liječim se i dalje sam u tome zbog svoje djece i sebe .

Da prije rata nemam ni jedan dan staza kao što sam rekao bio sam redovni student.

Pitanje ?

Dali i dalje da se borim sa vjetrenjaćama  ili je to to ili postoji neko nešto kome da se obratim 

Hvala svima

 

uređeno: od Borbena7
Naslov - velika slova
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Promjena omjera rat-mir
Na 25. 10. 2021. at 14:19, josip0309 je napisao:

Poštovanje svima na forumu.

Imam par pitanja sa kojima se borim godinama.

Hrvatski sam branitelj ,dragovoljac,RVI 40% za stalno.

Moj problem je taj što sam 1991 bio redoviti student i kao dragovoljac otišao u ratu 6.mjesecu 1991 (Rakitje) promjenio razne postrojbe 

Prošao cijeli rat i umirovljen kao DVO (nadnarednik) 2006.,radi psihickih problema 

Broj dana u borbenom sektoru  cca 1800 dana

Od 2004 se liječim po psihijatrijskim ustanovama Dubrava cijelo vrijeme ,kad je počelo sa koronom prešao u kbc zagreb (pregledi svakih par mjeseci uredno se stanje pogoršava) zadnja kontrola prije mjesec dana

Komisija mi je u mirovinskom dala opću 100 % u vezi rata ,da bi Ministarstvo branitelja spustilo na opca 50/50 %

Bio na obnovama postupka par puta uvijek je bilo rečeno u mirovinskom da su oni dali koliko su mislili maximalno  i nisu slali dalje na reviziju u Ministarstvo branitelja.

Liječim se i dalje sam u tome zbog svoje djece i sebe .

Da prije rata nemam ni jedan dan staza kao što sam rekao bio sam redovni student.

Pitanje ?

Dali i dalje da se borim sa vjetrenjaćama  ili je to to ili postoji neko nešto kome da se obratim 

Hvala svima

 

Ako Ti nije problem odraditi bolničko, poslije bolničkog pokreneš postupak za priznavanje večeg postotka ratnog dijela. Ništa Te ne košta. ( kakvo bi to bilo laički rečeno - borba sa vjetrenjačama 🤔🤔 ?) 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija