Jump to content

Poziv u policiju


ellalanne

Preporučene objave

Postovani, danas mi je na adresu dosao policajac u civilu, pokazao znacku, predstavio se i rekao mi da moram doci sutra ujutro u policiju na razgovor.  Pitala sam ga o cemu se radi, a on mi je odgovorio da nije ovlasten da to kaze. Ja sam ga pitala da li je dolazak obavezan, a on mi je rekao da se trebam javiti, jedino u slucaju bolesti i sl. stvari da se moze odgoditi za sljedeci put. Ok, kazem ja nema problema doci cu i onda je on nazavao nekog u policji da potvrdi moj dolazak i kaze mi kad trebam doci. Znaci, poziv je bio usmen, nisam dobila nikakvu kuvertu. Iskreno, ne znam zasto bi me policija pozivala na razgovor, zivim mirnim obiteljskim zivotom. Zanima me ako netko od Vas zna o cemu bi ovaj poziv mogao biti? Nije mi receno nista, ni kao gradanin, ni kao svjedok ni kao osumnjicenik. E, da jos mi je rekao da kada pozivaju na ovakav nacin da se ne radi o nicem ozbiljnom. Nikad nisam imala problema sa zakonom, a u policiju udem samo kada treba napraviti dokumente.

Pa ako netko mozda zna o cemu bi se ovdje moglo raditi, neka kaze.

Lp svima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • drot13 je promijenio naziv u Poziv u policiju

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija