Jump to content

Auto dvije godine kod automehaničara


J.Manga

Preporučene objave

Pozdrav, odveo sam auto prije dvije godine kod automehaničara (na crno) na popravak, prije toga je bilo ispravno i bila je potrebna zamjena samo pogonskog lanca kupio sam lanac i sve potrebno i odnio na zamjenu. Ovaj je izvadio motor iz automobila i mjesec dana ga je vukao po radionici i popravljao druge aute. Nakon mjesec dana motor je vratio u vozilo i naravno auto nije htio da upali.. zatim sam mjesecima dolazio i donosio djelove za koje je on govorio da su potrebni da se zamjene i nakon potrošenih cca još 5000 kn auto još nije palio. Nakon odprilike 10 mjeseci predlozio je da se auto odvede u drugi (legalni) servis. Tamo je započeo novi serijal problema prvo mi je javio da je auto upalio i da se mora još nešto pogledati da bi nakon toga opet rekao da su nastali novi problemi.. ja sam osobno otišao u taj servis i zvao u par navrata gdje mi je svaki put ispricana druga prica te mi je zadnji put ponuđeno da prodam auto njima za dijelove gdje sam napokon shvatio da su to neka mutna posla i da ovi odugovlači vjerojatno da bi zadržao auto za sebe uz neku manju naknadu. 

 

Molim da mi netko predloži šta da radim imam snimke vozila prije popravka u voznom stanju i neke snimke razgovora sa mehanicarima buduci da mi je odavno sve sunjumivo i snimao sam razgovore sa njima.

 

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 25. 10. 2021. at 21:56, drot13 je napisao:

Odeš u policijsku postaju i prijaviš ga za prijevaru, nemaš što čekati...

Koga točno da prijavim mehaničara na crno ili ovoga u koga je on odveo ili obojicu?

 

Šta sa ovim snimkama šta sam snimio da to pokazem na policiji ili bi mogao imati problema zbog toga.

 

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 6 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija