Jump to content

Novi izračun mirovine


seky

Preporučene objave

U mirovini sam od 2009. godine po zakonu o hrvatskim braniteljima, 50% rat, 50% mir, opća nesposobnost, bez HRVI.

Prije nekoliko mjeseci sam bio drugi put na komisiji za HRVI i rekli su 20% trajno. Interesira me postupak za novi izračun mirovine i koliko otprilike mogu očekivati povećanje mirovine. Dragovoljac 91. i 92, godina i Oluja. Čin natporučnika. Trenutna mirovina bez HRVI je 4300 kn.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 15 sati , seky je napisao:

U mirovini sam od 2009. godine po zakonu o hrvatskim braniteljima, 50% rat, 50% mir, opća nesposobnost, bez HRVI.

Prije nekoliko mjeseci sam bio drugi put na komisiji za HRVI i rekli su 20% trajno. Interesira me postupak za novi izračun mirovine i koliko otprilike mogu očekivati povećanje mirovine. Dragovoljac 91. i 92, godina i Oluja. Čin natporučnika. Trenutna mirovina bez HRVI je 4300 kn.

Poštovani kao što smo već puno puta pisali cijeli postupak za novim izračunom imate napisano na par tema, imate konkretne postupke samo si malo dajte truda pa pročitate ove teme koje su nedavno nadopunjavane. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 mjeseci kasnije...
Dana 06. 11. 2021. u 8:39, Skywalker007 je napisao:

Poštovani kao što smo već puno puta pisali cijeli postupak za novim izračunom imate napisano na par tema, imate konkretne postupke samo si malo dajte truda pa pročitate ove teme koje su nedavno nadopunjavane. 

imam isti slučaj sve isto  1567 dana borbenog sektora novi obračun podigli mirovinu 880 kuna ali po zakonu od 2010 umanjili na cijeli iznos 10 posto umanjili  mi 500 kuna nisam se žalio

samo mogu napisati sramotno 

Dana 06. 11. 2021. u 8:39, Skywalker007 je napisao:

Poštovani kao što smo već puno puta pisali cijeli postupak za novim izračunom imate napisano na par tema, imate konkretne postupke samo si malo dajte truda pa pročitate ove teme koje su nedavno nadopunjavane. 

lučaj 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija