Jump to content

Nestručna zamjena


Ivana2223

Preporučene objave

Dobar dan.

Imam pitanje vezano za koeficijent obračuna plaće.

Radim
kao nestručna zamjena u kombiniranom razredom odjelu. Mijenjam ucitelja rehabilitatora s punim radnim vremenom.
Po struci sam predmetni učitelj s položenim stručnim ispitom.
U sklopu ove zamjene predajem i predmet za koji sam stručna 5 sati tjedno. Tad mi u e-dnevniku piše da sam stručna zamjena.  U sklopu punog radnog vremena od 40 sati imam i administraciju e-dnevnika.
Na obracunu place pise da mi koeficijent 1.1930 .

Prošle godine sam radila u produzenom boravku u drugoj osnovnoj skoli za koji isto nisam stručna jer sam predmetni učitelj. Tamo mi ne piše koeficijent nego Bodovi: 1.37.

Je li moguće da mi je tamo bio veći koeficijent iako ovdje imam duplo više posla jer je kombinirani razredni odjel i u isto vrijeme održavam više sati u jednom razredu, a uz to sam i administrator ?

Imam 4 godine radnog staža. 

Zahvaljujem na odgovoru. 

Lijepi pozdrav.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Po članku 7. Uredbe o nazivima radnih mjesta i koeficijentima složenosti poslova u javnim službama učitelj, nastavnik, stručni suradnik, odgajatelj – bez odgovarajuće vrste obrazovanja ima koeficijent 1.193. Za drugi predmet imate puni koeficijent ako ste stručni. Navedeno bi trebalo značiti da u sustavu Regzapa odnosno COP-a imate 2 radna mjesta s različitim koeficijentima i izračunom.  Na IP obrascima plaće odnosno listi obračuna plaće bi trebala biti oba koeficijenta, nisam siguran.

Plaća za produženi boravak se ne isplaćuje iz sustava COP odnosno, isto se isplaćuje iz sredstava Grada i onog što roditelji uplaćuju. Dakle nema koeficijenata, a za značenje tih bodova bi trebalo pitati voditeljicu račovodstva.

uređeno: od gala385
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija