Jump to content

Zabrana upravljanja i odbijanje testa na drogu


Dado46

Preporučene objave

Pozdrav javio sam se ovdje prije 5 mjeseci kad sam zaustavljen pod zabranom koja mi je trajala i odbio sam testiranje na droge s tim da sam, evo do jucer kako sam imao sud, u evidenciji imao 6 negativnih bodova pa ste mi rekli da ce mi sigurno ukinuti trajno vozacku ali mi je sutkinja odredila ponovno zabranu od 3 mjeseca s tim da ona nije imala pojma za zabranu niti ju spominjala pa me sad zanima da li ce nakon tog perioda policija ju uzeti odmah trajno? Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Caylelam je napisao:

Sve zavisi za sta si kaznjen sad na sudu, odbijanje testa ti je 6 bodova. Svakako si provjeri na stranici od mupa kroz koji dan kad sud njima posalje rjesenje sa suda jesu ti 

Kaznjen sam za odbijanje testa na droge tako da bi onda trebalo biti 12 sa ovih 6 otprije pa me zanimalo zasto mi nisu odmah trajno ukinuli vozacku nego su mi dali 3 mjeseca zabrane,valjda ce odmah poslije te zabrane mi napisati rjesenje o trajno ukinutoj vozackoj stoga otud i moj upit ako sam u pravu u svezi tog,hvala na odgovoru!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija