Jump to content

Pronevjera 6000 kuna


Kreso_1982

Preporučene objave

Kao djelatnik benzinske postaje od dnevnog utrška sam uzeo 6000 kn. Odmah slijedeći dan na radno mjesto je došla interna kontrola koja je utvrdila taj manjak te sam ja priznao svoje djelo i dogovorio se s njima da ću za nekoliko dana vratiti uzeti iznos. Kako sam u međuvremenu završio na bolovanju nitko iz firme me više nije kontaktirao u vezi toga nego sam dobio izvanredni otkaz i kaznenu prijavu. Sada sam pozvan u policiju na razgovor pa me zanima koje posljedice mogu očekivati u vezi mog slučaja. Unaprijed Vam se zahvaljujem na odgovoru!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , Kreso_1982 je napisao:

Kao djelatnik benzinske postaje od dnevnog utrška sam uzeo 6000 kn. Odmah slijedeći dan na radno mjesto je došla interna kontrola koja je utvrdila taj manjak te sam ja priznao svoje djelo i dogovorio se s njima da ću za nekoliko dana vratiti uzeti iznos. Kako sam u međuvremenu završio na bolovanju nitko iz firme me više nije kontaktirao u vezi toga nego sam dobio izvanredni otkaz i kaznenu prijavu. Sada sam pozvan u policiju na razgovor pa me zanima koje posljedice mogu očekivati u vezi mog slučaja. Unaprijed Vam se zahvaljujem na odgovoru!

Ako ste u mogućnosti, da novac uplatite firmi i prije odlaska na policiju (ako trenutno nemate, da negdje posudite) puno bi vam išlo u prilog - druga mogućnost - da isti vratite prije podizanja optužnice - ovo sve navodim iz razloga olakotne okolnosti kad dođe do suđenja.
Vjerojatno će te biti osuđeni - visina kazne ovisi o upravo gore napisanom i dali ste prije osuđivani.
Ako što prije vratite otuđeni iznos, uz priznanje na sudu, vjerojatno će te dobiti uslovnu kaznu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija