Jump to content

Ovrha hitno


Japa 1973

Preporučene objave

Molim vas za pomoć!

Muz nije placao kredit (104.000 dug) on je imao moždani udar u bolnici je .Došao je prjedlog za ovrhu.Meni ništa ne žele reći ni u banci ni njihovi odvjetnici.Osim što su vikali i odvjetnik  mi je rekao da će mi uzet kuću ,ništa drugo ne znam. Kuća je na mene .

Šta mogu na pravit? Ili on?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Piše prjedlog ovrhe na novčana sredstva.Ako sam ja dobro skuzila to sad ide na sud da bi se odobrila ovrha. Sa bankom sam pokušala komunicirat ,samo su vikali na mene. Ko da sam ja to znala da on ne plača. 

prije 5 sati , Borbena7 je napisao:

Koji je predmet ovrhe u tom ovršnom prijedlogu? Kada ste zaprimili rješenje o ovrsi? 

Piše gore

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne ide na sud, već po proteku roka za prigovor ovrhovoditelj može pokrenuti ovrhu na novčanim sredstvima. Ukoliko istih nema, tada može predložiti ovrhu na nekom drugom predmetu i sredstvu, pa tako i na nekretnini.

Na koga glasi taj prijedlog, na Vas ili muža? Kuća je upisana kao Vaše vlasništvo 1/1? I da li je banka upisana sa hipotekom u teretnom listu C u zk?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Borbena7 je napisao:

Ne ide na sud, već po proteku roka za prigovor ovrhovoditelj može pokrenuti ovrhu na novčanim sredstvima. Ukoliko istih nema, tada može predložiti ovrhu na nekom drugom predmetu i sredstvu, pa tako i na nekretnini.

Na koga glasi taj prijedlog, na Vas ili muža? Kuća je upisana kao Vaše vlasništvo 1/1? I da li je banka upisana sa hipotekom u teretnom listu C u zk?

Na supruga glasi ,ja nemam ništa sa tim kreditom.Kuća je moja 1/1 .Nema hipoteke na kuću.Obićan kredit je za kuću koji ja redovno plaćam.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija