Jump to content

Saobraćajka


sinisa12

Preporučene objave

Pozdrav svima,

Imao sam saobraćajnu nesreću u gradu na mjestu gdje je u zadnje dvije godine bilo preko dvadeset nesreća. Na tom raskršću je svjetlo jako slabo, znakovi su sitni i prekriveni čempresom, pješački prijelaz postoji, ali nije označen.

Hvala bogu nikome nije ništa bilo, ali je materijalna šteta velika. 

Zanima me da li mi netko može odgovoriti da li se isplati žaliti na prometnu signalizaciju koja nije nikako postavljena kao i da se pozovem na veliku količinu saobraćajnih nesreća koje se konstantno dešavaju na tom mjestu. U razgovoru sa policajcem mi je rekao da zna za ovo mjesto i da je i on već par puta izbjegao nesreću.

Sada ću morati platiti kaznu i tko zna još štošta. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , sinisa12 je napisao:

Pozdrav svima,

Imao sam saobraćajnu nesreću u gradu na mjestu gdje je u zadnje dvije godine bilo preko dvadeset nesreća. Na tom raskršću je svjetlo jako slabo, znakovi su sitni i prekriveni čempresom, pješački prijelaz postoji, ali nije označen.

 

slabo vidljiva vertikalna signalizacija , prekriveni znakovi obavijesti i sl. su svakako razlog na koji se možete žaliti u prekršajnom postupku. Ako se na to odlučite,  priložite fotografije navedenog raskrižja sa takvim nedostacima. LP

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 03. 01. 2022. at 22:03, sinisa12 je napisao:

da li se isplati žaliti na prometnu signalizaciju koja nije nikako postavljena kao i da se pozovem na veliku količinu saobraćajnih nesreća koje se konstantno dešavaju na tom mjestu

U biti se ne radi o žalbi, dakle već u samom iznošenju odbrane pred sudom iznosite takve činjenice i po mogućnosti predlažete dokaze koji idu prilog vašim tvrdnjama. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija