Jump to content

Nonesense presuda alimentacije


zippo

Preporučene objave

Muška osoba ima 3300 kn i plaća 700 kn ukupno za dvoje djece (OŠ dob).

Bivša ga tuži i hoće ukupno 1500 kn.

U međuvremenu mu sadašnja žena ostaje trudna i on ostaje bez posla, završava na birou, dokazi se prilažu - potvrda o 5.mj. trudnoće žene i potvrda s biroa.

Traži da se odbije zahtjev za povišicom i da ostane na 700 zbog novih okolnosti.

 

Presuda: za vrijeme dok je radio mu se unazad diže alimentacija na 800 kn ukupno (od dana podnošenja), a od dana dok je nezaposlen na birou pa na dalje - 1200,00 kn ukupno.

 

Tko je tu lud? 800 kn za zaposlenog, a 1200 kn za nezaposlenog + trudna žena?

 

Ide žalba na 2. stupanj.

Nastavak slijedi dok saznam kako je dalje išlo.

Vaša mišljenja su dobrodošla!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragi zippo!

Nažalost u našoj državi to očito tako funkcionira. Zakon je na strani žene i majke, ali samo one prve! Mi koje smo druge žene i majke muškarceva drugog, trećeg...djeteta očito u ovoj državi trebamo raditi za bivše žene, njihove supruge,zaručnike, ljubavnike ili već... Budite ustrajni!

Kako mi se bas nešto više ne da razglabati o toj temi, a od riječi alimentacija me doslovno zaboli mozak, savjetujem vam da pročitate moju objavu "Alimentacija" i objavu agenta "Da li je to ok?"

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma naravno da je ok!?

To što ja ima 4 mjeseca konačno imam pristojnu plaću jer sam se namučila ko konj od posla, faksa, državnih ispita, magisterija i ostalo, vrlo je sutkinji važno jer će gđa. radi mog truda i moje bolje plaće živjeti bolje, a to što ja s njom nemam veze...briga sutkinju. Mogla se i ona pomučiti, ali nije...kao da bi ona mene i moje dijete hranila...

ma uf,uf,uf... neću više i meni je loše. ali proći će to sve.....(nadam se). :-o:-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

poštovana,

 

ja sam upravo ušla u brak sa muškarcem koji ima bivšu (problematičnu naravno) i dijete s njom. Prošli smo zajdno cijelu tu problematiku oko dobijanja prava na viđanje za što sam u potpunosti za. Dijete mora biti u kontaktu sa ocem. sada je sve ok.

No, u ime moje buduće djece MOLIM VAS RECITE MI ŠTO SE NAJGORE MOŽE DOGODITI .... koliko naših zajdničkih primanja može biti uzeto...a što je sa mojom budućom djecom??

Molim pomoć.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija