Jump to content

Problem sa ovrhom


Marko345

Preporučene objave

Poštovani molim odgovor na pitanje, procitao sam vecinu tog ali se nisam pronasao bas.

 

U 7. Mjesecu 2021 godine PBZ banka zbog neurednog poslovanja prema njima i ne redovitog placanja kredita, blokirala mi je racun. Znaci sve po zakonu, preko javnog biljeznika, dolazile kuci opomene i sve kako treba biti. Posto sam u radnom odnoso redovno mi poslodavac uplacuje placu na zasticeni racun i FINI njihov dio. Danas mi na kucnu adresu dolazi pismo od EOS matrixa kako su oni otkupili moj preostali dio dugovanja i da na njihov racun uplatim cijelokupni iznos koji naravno nemam, a od PBZ banke nisam dobio nikakvu obavijest. Na e-blokadama stoji i dalje da sam duznik PBZ banci i sve uplate koje su dobili redovno. Sta da radim? Jel mi mogu jos i oni sjesti na racun i kamate mi uzimati buduci da mi FINA vec uzima kamatu svaki mjesec na glavnicu? Dali da njih zovem da se dogovorim sa njima? Sto da radim? Mislim kako su preuzeli moj dug a u FINI jos stoji da sam duzan PBZ-u i redovno dobijaju svaki mjesec iznos? Svakako hvala svima na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija