Jump to content

mali oglasi i prevare


pegaz

Preporučene objave

Dakle moja prijateljica je pričitala oglas u "butigi"-besplatni mali oglasnik ŽENE ZA ŠIVANJE DJEČIJIH IGRAČKI ZA AMERIČKU FIRMU, ZARADA 7$ KOM TEL 01/3840-580. Nazvala je oglas i uputili su je da nazove centralu 060/643420 (NARAVNO NISU JU UPOZORILI DA SE TAJ POZIV NAPLAĆUJE) .

Objašnjenje je sljedeće: "mi smo zastupnici američke firme D-Adams. Mi vama radnu dokumentaciju na hrvatskom i engleskom a vi nama 420,00 kn i 32 $ za (NE ZNAM ŠTO JER JE BILA PREŽIVČANA DA MI TO PREPRIČA), vi se njima javite i naručite igračke za koje platite poštarinu i onda kad ih završite ih pošaljete njima i za to platite poštarinu a oni vam to onda sve plate (MOŠ SI MISLITI :-o !

TELEFON JE REGISTRIRAN NA B.KUGLER u Zagrebu , Srednjaci 19 .

Postoji li način da se legalnost ovakvog poslovanja utvrdi jer meni ovo djeluje jako sumnjivo. Zanima me ima li tko iskustva sa ovim istim telefonom i kakva su?

Znam da je svojevremeno bilo jako mnogo ovakvih oglasa i digla se hajka ali valjda sada kada je prošla oluja ponovo sve po starom.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija