Jump to content

Dom za starije


KapetanX

Preporučene objave

Majka mi je oboljela od raka i nedavno je otpuštena iz bolnice nakon kemoterapije. U zadnji čas mi je doktorica rekla da ju otpušta i morao sam se brzo snaći za starački dom. Zvao sam jedno 15 domova i nigdje nije bilo mjesta. Našao sam na kraju jedan koji košta 7500kn mjesečno. Pogledao recenzije na internetu i sve su bile dobre. Čuo sam se s vlasnicom i internet bankarstvom uplatio 7500kn. Nakon dana provedenog u domu vlasnica me zove i kaže da će majci otkazati dom jer ima previše posla oko nje (?!) i da je već zvala  hitnu da ju odvezu u bolnicu jer mi je majka u jako lošem stanju i ona se ne može brinuti za nju. Ja kažem ok i neka uzme 500kn za taj dan neviđene muke i patnje s mojom majkom (sarkazam). Danas vidim da je uzela 1000kn za dan smještaja. Nije mi ni ispostavila račun ni dala otkazni rok, niti bilo kakvu ispisnicu. Kad su mi majku iz bolnice pokušali vratiti natrag u dom samo ju je odbila primiti. Naivno sam uplatio te novce ali bio sam u stisci da majku smjestim u dom i ne spavam već mjesecima pa mi ni mozak ne radi. Krivo mi je i ljut sam što ta vlasnica doma želi na muci drugih ugrabiti 1000kn za ništa. Nije stvar novca nego principa.

 

Ima li tko kakav savjet i gdje bih se mogao žaliti na postupanje vlasnice? Imam preslike uplatnica i sve.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija