Jump to content

Prijedlog za ovrhu


Potočnica

Preporučene objave

Dobar dan!
Ne znam u koju bih temu ovo smjestila, pa vas molim da premjestite po potrebi.
Otac je preminuo u 10 mj. 2020. Prošle godine je završena ostavinska kojom smo sestra i ja naslijedile nešto zemlje i, naravno, dugova. Za tada znane dugove dogovorena je otplata, sve ide uredno.
No sad nam je stigao novi dug - prijedlog za ovrhu na 10.000kn.
Vjerojatno se lovim za slamku, ali mi se nekako čini da lovi u mutnom, pa me zanima ima li tko kakvih iskustava i/ili savjeta.
Čula sam da bi oni navodno trebali prestati s isporukom knjiga u slučaju da se već jedna rata ne plati, pa mi nije jasno od kud onda 10.000kn?
Na žalost, s ocem nismo bile u najboljim odnosima, živio je kao vuk samotnjak, a tako je i umro, sam u iznajmljenom stanu. Vlasnik stana vjerojatno ima neke veze u policiji, tako da je dobio ključeve stana prije okončanja ostavinske i sa očevim stvarima napravio tko zna šta, nazad smo dobile neku zastarjelu medicinsku dokumentaciju, slike koje su pripadale očevom pokojnom prijatelju (naših ni za lijek) i nekakav stolni sat. Uglavnom, niti jedne knjige, a kamoli njih u iznosu za 10.000kn, nikakvih ugovora, nikakve korisne dokumentacije
Zahvalna sam za bilo kakav savjet.
uređeno: od Borbena7
Osobni podatak
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Prijedlog za ovrhu

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija