Jump to content

Predujam za sudskog dostavljača


mikivg

Preporučene objave

Poštovani,

 

Rješenjem Općinskog suda naloženo je Holdingu da uplati predujam za sudskog dostavljača radi uručenja pismena (obavijest o povlačenju tužbe), "Obaviješten nije podigao pošiljku", a  Holding je tu obvezu prebacio na mene.

Moram li ja platiti taj predujam, makar nikada nisam dobio obavijest od pošte za primitak pošiljke, i da li obzirom na predujam za sudskog dostavljača mogu očekivati i još neki trošak?

Sudski dostavljač mi nikada nije ništa uručio.

S poštovanjem,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Spitfire je promijenio naziv u Predujam za sudskog dostavljača

Ovršen sam i ovrha je provedena. Tužitelj, Holding,  je 31.12.2020. podneskom potvrdio da je tuženik podmirio cjelokupna potraživanja tužitelja. Tužitelj je 07.01.2021. povukao tužbu. Sud je Rješenjem pozvao tužitelja da uplati predujam za sudskog dostavljača radi uručenja pismena (obavijest o povlačenju od 07.01.2021 sa podneskom od 31.12.2020.) tuženiku, budući da se sudsko pismeno u dva navrata vratilo s napomenom "Obaviješten nije podigao pošiljku"

Holding je predujam uplatio na račun suda.

Na moj upit Holdingu da li je dug za ovrhu u cijelosti podmiren, Holding me tereti za uplatu predujma za sudskog dostavljača. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija