Jump to content

hitno!!!!!!!!!


anonimno

Preporučene objave

stigla mi je ovrha na plaću za vip račune iz 2001 godine,nikad im ništa nisam platila jer nisam ni napravila te račune,zdravo se sjećam da su mi računi bili oko 200 kn i otac mi ih je plaćao jer sam tada bila NEZAPOSLENA,ALI VIP JE IZ ČISTA MIRA POČEO SLATI RAČUNE NA 700'900 KN NAREDNIH PAR MJESECI I TO BEZIZLISTA POZIVA I SL.TE RAČUNE NISAM NIKAD HTJELA PLATITI JER IH NISAM NITI NAPRAVILA,STIGLA MI JE SAD OVRHA NA 1/3 PLAĆE I POLUDILA SAM NE ZNAM ŠTA DA RADIM,.OPET SAM IZIGNORIRALA ROK OD 8 DANA I NISAM POSLODAVCU NIŠTA REKLA ,KOLIKO SAM SE UVALILA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Trebali ste se obratiti vip-u kad su vam počeli slati račune za koje tvrdite da ih niste napravili. To pod prvo.

A pod drugo, rok od 8 dana koji ste izignorirali kad vam je stiglo rješenje o ovrsi vam je sad istekao, niste uložili prigovor na vrijeme, rješenje je postalo pravomoćno, sjeli su vam na plaću i sad će vam poslodavac skidati trećinu plaće koja će ići vip-u. Uračunajte u to i troškove ovrhe i zatezne kamate.

Ubuduće ne ignorirati ovakve stvari.

P!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija