Jump to content

Lisenje prava na roditeljsku skrb


Ondinaa

Preporučene objave

Podnjela sam zahtjev za lisenje prava na roditeljsku skrb 5.1.2022.Na sva tri ročišta bivši suprug se nije pojavio.Sud Je donio rjesenje 18.2 da se otac lisi prava na roditeljsku  skrb.Rok za zalbu bio je 3 dana.Zalba nije podnjeta.Zanima me koliko  dugo cu cekati pravomocno rješenje?da li mogu traziti od suda da se presuda ubrza?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...
Dana 07. 03. 2022. u 10:06, Ondinaa je napisao:

Podnjela sam zahtjev za lisenje prava na roditeljsku skrb 5.1.2022.Na sva tri ročišta bivši suprug se nije pojavio.Sud Je donio rjesenje 18.2 da se otac lisi prava na roditeljsku  skrb.Rok za zalbu bio je 3 dana.Zalba nije podnjeta.Zanima me koliko  dugo cu cekati pravomocno rješenje?da li mogu traziti od suda da se presuda ubrza?

Poštovana, koji su bili razlozi da ste zatražili lišenje roditeljske skrbi? Ako naravno želite napisati jer planiram se uskoro upustiti u to i nekako sam uvjerena također da se bivši neće pojaviti ni na jednom ročištu jer ne preuzima ni jednu plavu kovertu koji dobije, ustvari nikakvu poštu koja bi mogla imati veze s a centrom ili sudom.  Hvala

uređeno: od Suncica93
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija