Jump to content

Stan na podrucju posebne drzavne skrbi


S.Jovanovic

Preporučene objave

Pozdrav 

Rodjena sam i odrasla na prostoru koji je sada trenutno podrucje posebne drzavne skrbi .Ugovor za najam stana sam potpisala 2016 godine  ugovor o kupnji tog istog stana sam potpisala 2019 godine . Ja trenutno zivim tj radim u Austriji i uredno sam privremeno odjavljena u policiji sto znaci da je moja prebivalisna adresa aktualna na osobnoj .Takodje o svemu sto se tice mene  su upucena nadlezna tijela tj ustanova koja daje u najam stanove na podrucju posebne drzavne skrbi.

Prije par mjeseci (2022) sam se isla ponovo informirati o kupnji stana i opcenito pitati sto se dogadja ,da bi mi tamo bilo receno da sam ja u biti pred izbacivanje i raskid ugovora jer ne zivim konstantno tamo??

Pa zar ja nemam pravo na krov nad glavom kao drzavljanin Republike Hrvatske koji je jedino sto imam bezobzira sto sam trenutno u Austriji  i odlazim u Hrvatsku kad god mogu?

Ne trazim nista da mi se pokloni ali mi se cak ne dozvoljava ni da kupim 31 kvadrat...

Da li imate mozda neki odgovor....hvala 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija