Jump to content

Viđanje djeteta od strane oca


Adri888

Preporučene objave

Postovani, trebala bi informaciju. Naime muz i ja se razvodimo i imamo sina 2g. te je na obaveznom savjetovanju dogovorena alimentacija i viđanja. Viđanja su dogovorena srijedom od 16-20h te dvaki vikend od subote od 8h do nedjelje do 20h da je dijete kod njega. Ni jednu srijedu nije dosao po njega jer navodno uvijek ostaje duze raditi(ima svoju firmu), a vikendom dođe po njega u vrijeme u koje se njemu da te ga i vraca u vrijeme u koje se njemu da, ne drzi se rasporeda od 8h do 20h iduci dan i onda ja ako imam obavezu, on meni njega vraca u 12h i mene tad nema doma jer dogovor je u 20h, ja moram odgađati svoje obaveze i juriti brzo doma. Posto mi nema dijete tko cuvati ovako, a trudna sam 5mj.(dijete je muzevo) i na mirovanju sam, ne mogu vucarati dijete sa sobom odnosno nositi ga. Zanima me ima li otac pravo raditi sto hoce sto se tice tih viđanja? On dođe po njega, ali kazem, to nije uopce po onome kako je dogovoreno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da li je Plan o zajedničkoj roditeljskoj skrbi koji se potpisali na Centru, potvrđen od strane suda?

U potpunosti se slažem sa Borbena7, no što se tiče izvršnosti Plana, ukoliko isti još nije potvrđen od strane suda, oca, u pravilu ne možete "natjerati" da se pridržava istog.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

Dobar dan, da se nadovežem i ja.

Situacija je sljedeća: sud je odobrio plan i alimentaciju u sklopu istog (naravno minimalnu jer je tata prijavljen na minimalac).

Nakon što se to odradilo, on po 3 tjedna bude u inozemstvu kod nove cure, a tu dolazi na tjedan dana. 

Smatrate li.vi to zajedničkim uzdržavanjem?

uređeno: od ninanana
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija