Jump to content

Vanbračna zajednica


Bikitza

Preporučene objave

Dana 07. 04. 2022. u 7:56, Borbena7 je napisao:

Sklopite ugovor o najmu kao što bi sklopili takav ugovor sa bilo kojom trećom osobom i to je dovoljno da se zaštitite.

Potpisala sam ugovor na kojem piše  da je sastavljen 1.6-og prošle godine. Poslao ga je svojoj knjigovotkinji. Citala sam da bih ja trebala odmah prijaviti u poreznu iznajmljivanje i da mi oni tamo daju uplatnice (ni malo ne znam o tome). Sad imam situaciju da on ne dijeli sa mnom informacije i da ja godinu dana nisam ništa napravila. Sto da radim? Malo me strah.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , Bikitza je napisao:

Potpisala sam ugovor na kojem piše  da je sastavljen 1.6-og prošle godine. Poslao ga je svojoj knjigovotkinji. Citala sam da bih ja trebala odmah prijaviti u poreznu iznajmljivanje i da mi oni tamo daju uplatnice (ni malo ne znam o tome). Sad imam situaciju da on ne dijeli sa mnom informacije i da ja godinu dana nisam ništa napravila. Sto da radim? Malo me strah.

Jeste li ovjerili potpis kod bilježnika? Jer, ako jeste, bilježnik po službenoj dužnosti šalje taj ugovor poreznoj.

Što Vas točno brine? Neplaćanje najamnine?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija