Jump to content

Ovrha


Plavusa48

Preporučene objave

Dobar dan..molim vas savjet sto uciniti..ulaskom u jednostavi stecaj dug prema a1 je otpisan..al na nio obrasu a1 postoji..prilikom listanja na stavci gdje je a1 pise trajna obustava duga..rjesenje od suda imam ali ta ovrha je jos na nio obrazcu..sto mi je uciniti..i jos jedno pitanje..na koga se pise zastara. Primjer croacia osiguranje je ovrhoditelj a ja sam dobila rjesenje od javnog biljeznika. Objasnili su mi da javni biljeznik nema s tim nista da on samo pravno potvrduje da je ovrha ispravna a da moram pisati onome tko me blokirao..oprostite na duzem postu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , Plavusa48 je napisao:

Dobar dan..molim vas savjet sto uciniti..ulaskom u jednostavi stecaj dug prema a1 je otpisan..al na nio obrasu a1 postoji..prilikom listanja na stavci gdje je a1 pise trajna obustava duga..rjesenje od suda imam ali ta ovrha je jos na nio obrazcu..sto mi je uciniti

Da li je pravomoćno rješenje dostavljeno FINA-i?

prije 5 sati , Plavusa48 je napisao:

Primjer croacia osiguranje je ovrhoditelj a ja sam dobila rjesenje od javnog biljeznika. Objasnili su mi da javni biljeznik nema s tim nista da on samo pravno potvrduje da je ovrha ispravna a da moram pisati onome tko me blokirao..oprostite na duzem postu

Da li se žalite u žalbenom roku ili je žalba izvan roka?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija