Jump to content

Isplata ovrhe, pomoć


BlueLucy

Preporučene objave

Poštovani, molim Vas za pomoć jer sam već na rubu živčanog sloma i iskreno ne znam kako dalje.

Sa datutom 22.02.2022.(početak blokade računa)

Do 15.04. 2022.  Na blokirani račun isplačen je sveukupan iznos od 11.280.69 HRK 

Za iznos ovrhe prema Eos Matrix od 10.689.72 HRK naime EOS tvrdi da postoji još cca 5800 HRK neisplačenog duga, zovem FINU molim za pomoć FINA potvrđuje iznos preostalog duga te tvrdi da su svi novci sa blokiranog računa proknjiženi na račun EOSa(oni tvrde da su im sjele samo uplate od 15.04)

Pa se pitam tko je tu lud,kako još imam tolikog duga za isplatu(žena iz Eosa se složila da sam u pravu što se tiče da je dug otplačen) ali eto,ispada da ću dug još pretplatiti...

 

Ako netko može savjetovati, obratiti se odvjetniku,kome ili ako netko ima vremena pa mogu putem PP poslati sve dokumente vezane za ovrhu i ispis isplata,jer sam u teškom stanju očaja i više ne znam koga moliti za pomoć...

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Borbena7 je napisao:

Očito uz glavnicu postoje i troškovi postupka, kao i kamate na sve navedeno. Pogledajte čl. 209. st. 7. OZ-a za rok od 60. dana, jer zato postoji samo isplata sa datumom 15.4.

Gdje bih onda mogla vidjeti stvarni iznos duga? Kod javnog bilježnika piše jedno,u očevidniku FINE drugo a u izvješću od FINE koje dobivam putem e građani treće.. te da li bi ste mi znali objasniti što je onda sa zapljenjenim sredstvima od 22.02. pa sve do 15.4 s obzirom da eos tvrdi da ti iznosi nisu kod njih, a FINA danas tvrdi da jesu, odnosno da je i to knjiženo na njihov račun? Što se tiče roka od 60 dana,račun mi je sa današnjim datumom blokiran 69 dana...

uređeno: od BlueLucy
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 16 sati , BlueLucy je napisao:

Gdje bih onda mogla vidjeti stvarni iznos duga?

U Očevidniku.

prije 16 sati , BlueLucy je napisao:

da li bi ste mi znali objasniti što je onda sa zapljenjenim sredstvima od 22.02. pa sve do 15.4

Po isteku 60. dana sva su prenesena ovrhovoditelju.

prije 16 sati , BlueLucy je napisao:

Što se tiče roka od 60 dana,račun mi je sa današnjim datumom blokiran 69 dana...

I biti će do potpunog namirenja duga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija