Jump to content

Ovrha nekretnina


Anamarija19771

Preporučene objave

Postovani  molim vas na odgovoru na pitanje, vodim dug sudski postupak i bojim se troskova tog sudskog postupka u slucaju da izgubim, prebacila bi nekretninu koju imam na nekoga u slucaju da izgubim da mi ne ovrse nekretninu. Mogu li to napraviti kad sudski postupak bude gotov, kad vidim na oglasnoj ploci presudu, prije ovrsnog postupka dode li do njega? Znaci ako ima moja zabiljezba recimo darovanja dok jos nije provedeno u zemkjisniku smeta li to eventualnoj ovrsi te nekretnine ili ne znaci nista i ovrsit ce me svakako? Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 sati , Borbena7 je napisao:

Možete to napraviti bilo kad, ali vjerovnik ima pravo pobijati ovakvu pravnu radnju, jer je počinjena na njegovu štetu.

Hvala Vam, zanima me samo jos ako se stavi zabiljezba u zemljisniku uknjizbe vlasnistva a vlasnistvo jos nije preneseno zbog zemljisnika moze li nakon te zabiljezbe ako je vlasnistvo jos na meni moze li ici zabiljezba ovrhe ili pobijanje pravnih radnji?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija