Jump to content

Hrvatska sapunica se nastavlja!!!


parcov

Preporučene objave

Moja sapunica je na zalost dobila novi nastavak! Draga sefica mi nije htjela vratiti radnu knjizicu i papire koji idu uz to (odjave ) pa sam ja posjetila inspekciju gdje tek 3. puta dobivam priliku podnijeti prijavu.Kada je gospodja sefica obavijestena u roku sat vremena predaje papire na postu i salje mi ih. Radnu knjizicu je pokidala (odvojile se korice od ostatka ) a uz odjave sa mirovinskog i zdravstvenog je stavila i nekakav svoj "otkaz" koji kao ona meni daj jer sam

-nanijela stetu firmi

-otudjila isplatne liste

-nisam 3 tjedna dosla radit

-firma je na gubitku zbog mene

- .....

i jos more nekakvih neistina kao sto su i ove gore navedene. Zatim se USUDILA potpisati isplatnu listu za 11. mj. u moje ime tj. krivotvorila je moj potpis na toj listi i gospodji na inspekciji tvrdi da mi je novac davala na ruke!!!

Vise ne znam sto da radim, napominjem da sam ja dala izvanredni otkaz zbog njene neisplate placa koje sveukupno iznose oko 8500 kn tj, nije me platila 4. mj.

Ljudi ucite se na mojoj gresci! Ako vam poslodavac ne plati 1 mj. i laze vas na svakom koraku, bjezite glavom bez obzira jer nece biti bolje nego samo jos gore. Ne mogu vjerovat cime se sve ljudi sluze i kolika muda ( oprostite na izrazu ) moraju imati da bi krivotvorili vas potpis!

Ako netko ima kakav pametan savjet samo dajte vise osoba je pametnije nego jedna ! :moli: :horor:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija