Jump to content

prijetnje i zastrašivanje u American Expressu


anonimno

Preporučene objave

Prije godinu dana digla sam nenamjenski kredit preko amexa.U to vrijeme bila sam zaposlena i odobrili su mi kredu od 22000 kuna preko noći bez beda,nisu me čak niti pitali da li trenutačno radim.No,ubrzo nakon toga izgubila sam posao i 4 mjeseca nisam uplatila niti jednu ratu kredita na što su oni odgovorili neumoljivim zivkanjem.Meni je to jasno,štite svoj novac.Rekla sam im da sam izgubila posao i da ću smoći novac da platim dug uskoro.Rekli su ok ,i tako je bilo .Na moju nezaposlenost nisu rekli niti a.Sljedeći mjesec sam platila dug.Nakon toga nikada nisam bila dužna više od jednog računa u kašnjenju(jednom dva ali sam platila odmah sve sljedeći mjesec), no oni me uredno zovu svaki mjesec da moram vratiti karticu i da će mi sve poslati na naplatu jer sam nezaposlena.No kada im platim onda im to valjda nije više problem.Također imam dodatnu karticu na mamu koju nisam koristila već ne sjećam se od kada.Zadnja prijetnja desila se jučer kada me gđa iz amexa nazvala i rekla da im je dosta i da će oni moj dug od trenutačno 15000 kuna prebaciti na karticu moje mame(ne dodatnu nego baš njenu osobnu) i da do sljedeće srijede vratim prerezane svoje oba dvije kartice i potvrdu da sam se zaposlila pa makar i samo de facto jer da je njima dosta.ČEGA?.Da li se jio nekome čini da je ovo podložno za tužbu ili sam samo ja luda.MOLIM VAS za komentar.P.S. Najvažnije u cijeloj toj priči jest da su mi 01.02.2007 poslali nove kartice jer su stare istekle a sada nakon 3 tjedna me traže da ih vratim jer ne mogu više imati karticu ako sam nezaposlena.Pa za boga miloga to znaju već 10 mjeseci.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija